Фірмовий інтернет-магазин VINZER
Безкоштовна доставка при оплаті на сайті або на суму понад 2000 грн.
Замовлення 24/7. Прийом вхідних пон.-п'ят. з 10.00 до 18.00.
Фірмовий інтернет-магазин VINZER
Замовлення 24/7. Прийом вхідних пон.-п'ят. з 10.00 до 18.00.
Кошик
Каталог
Фірмовий інтернет-магазин VINZER
Безкоштовна доставка при оплаті на сайті або на суму понад 2000 грн.
Замовлення 24/7. Прийом вхідних пон.-п'ят. з 10.00 до 18.00.

Угода

Радимо уважно прочитати дані умови. Якщо ви не погоджуєтеся з ними — не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт vinzer.ua (далі «VINZER ») надає дозвіл на завантаження матеріалів сайту (далі «Сайт») виключно для особистого некомерційного використання. Уся інформація про авторське право та інші дані, про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях мають бути збережені. VINZER забороняє змінювати, розповсюджувати або демонструвати матеріали цього Сайту у будь-якому вигляді або використовувати їх для суспільних чи комерційних цілей. Заборонено використовувати ці матеріали на інших інформаційних ресурсах або в комп'ютерних мережах.

Відмова від відповідальності

VINZER не надає гарантії стосовно точності матеріалів та послуг, що викладені на Сайті. Інформація про матеріали, послуги, а також продукцію та вартість може бути змінена без попередження. Якщо будь-які матеріали втратили актуальність, VINZER не зобов’язаний їх оновлювати. VINZER не є відповідальним стосовно будь-яких збитків

VINZER за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли через користування, неможливість використання або результати використання сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви даєте згоду про достовірність та точність своїх контактних даних.

Після реєстрації ви отримуєте логін та пароль, безпека яких відтепер у вашій відповідальності . Ви також відповідаєте за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. Якщо реєстраційні дані будуть втрачені, ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі та відгуки на сайті, ви відповідаєте, що це повідомлення законне, не завдає шкоди, не загрожує, не є наклепом, не суперечить моральним нормам, не порушує авторські права, не пропагує ненависть та дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками. У коментарі мають бути відсутніми образи на адресу конкретних осіб або організацій чи порушення чинного законодавства України. Ви надаєте згоду, що будь-яке ваше повідомлення VINZER може видалити без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. VINZER не є відповідальним стосовно будь-якої інформації, розміщеної користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт VINZER (більш детально про захист та обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куків (cookies) або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки (cookies) й анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами. Наприклад, рекламні послуги, що можуть з'явитися на інших сайтах.